на головну на головну русский український
 
 
Історія заводу
Історія заводу
Виробничі можливості
Дилери та партнери
Ресори
Прайс
Контакти

Ямпільський ресорний завод – потужне сучасне підприємство, історія якого розпочалася в 1946 році. Тоді в невеликому містечку на Хмельниччині організували авторемонтну майстерню з капітального ремонту двигунів ГАЗ-ММ.

Вже через три роки майстерню обладнали устаткуванням для виробництва ресор. Перед підприємством було поставлено завдання - виготовляти 150 тонн ресорної продукції в рік.

В 1960 році майстерню було перейменовано в
«Ямпільський авторемонтний завод». Кількість працівників зросла до 400 осіб. Продукція заводу реалізовувалася в усіх куточках Радянського Союзу.

Розпад СРСР позначився на роботі підприємства.
Через втрачений ринок збуту продукції, завод поступово занепадав.

В 2005 році підприємство реорганізовано в ТОВ «Ямпільський ресорний завод». Зі зміною керівництва, на заводі розпочалося відродження виробництва: збудовано нову термолінію, карусельну лінію для виробництва невеликих партій ресор за індивідуальними замовленнями, газифіковано процеси загартування та віджига ресорних листів, встановлено електронне обладнання контролю термообробки.

Все це дозволило значно підвищити якість ресорної продукції та поступово збільшити її асортимент.

В 2005 році Ямпільський ресорний завод виробляє ресори до причепів легкових автомобілів.

В 2006 році підприємство налагоджує випуск ресор та ресорних листів до автобусів «Богдан» та мікроавтобусів «ГАЗЕЛЬ».

В 2007 році започатковано виробництво ресорних листів та ресор до автобусів «Еталон» і «ТАТА».

Зважаючи на стрімкий розвиток ринку вантажних автомобілів, в 2008 році Ямпільський ресорний завод будує другу термічну лінію і освоює випуск ресорних листів до вантажівок «КРАЗ», «КАМАЗ», «ЗІЛ», «МАЗ». Одночасно налагоджується виробництво автозапчастин: ресорних пальців та шкворенів.

В 2009 році підприємство починає виготовляти ресори та ресорні листи до мікроавтобусів «Mersedes», «IVECO», «HYNDAY». Тоді ж налагоджено випуск ресорної продукції до тракторів ХТЗ та тролейбусів вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Для виготовлення ресор підприємство використовує високоякісну ресорну сталь марок 60С2А, 50ХГА, 55С2, виробництва ВАТ»Донецьксталь-металургійний завод», ВАТ «Чусівський металургійний завод».

Динамічний розвиток Ямпільського ресорного заводу забезпечується за рахунок постійної модернізації і вдосконалення технологій. А самовіддана праця колективу є запорукою впевненого майбутнього заводу та того, що Ямпільська ресора і надалі впевнено займатиме одне з провідних місць на вітчизняному ринку.

 

 

 


 
 

© 2009, ТОВ "Ямпільський ресорний завод". Усі права захищені.

Дизайн та розробка - студія "Малина"